Κύμη BC - ΚΑΕ Κύμη @

Kymi BC - Γ.Σ Κύμης
Κόντρα σε όλους και σε όλα , με μόνο μας «όπλο» το απίστευτο πάθος , την ομαδική δουλειά και τον εκπληκτικό μας κόσμο , η Κύμη μας βασιζόμενη πάλι και αποκλειστικά στις δικες της δυνάμεις , κατάφερε να πάρει σπουδαία νίκη κόντρα στο πολύ δυνατό Προμηθέα Πατρών. Θα δουλέψουμε ακόμη πιο σκληρά με στόχο τη σωτηρία. Μαζί συνεχίζουμε... @kymibc #homegame #win #vs @promitheas_patras @esake.gr #oneteam #onefamily
Ημίχρονο στη Χαλκίδα @kymibc @promitheas_patras @esake.gr
Betshop Basket League 20η αγωνιστική Κύμη-Προμηθέας Πάτρας Έναρξη της αναμέτρησης!
Betshop Basket League 20η αγωνιστική Κύμη-Προμηθέας Πάτρας Οι παίκτες των δύο ομάδων βγήκαν για προθέρμανση. Σε περίπου 30 λεπτά αρχίζει η αναμέτρηση!
Betshop Basket League 20η αγωνιστική Κύμη-Προμηθέας Πάτρας ⏰ 15:45 📺 ΕΡΤ2 BLShow 📍Δημοτικό Γυμναστήριο Χαλκίδας "ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ"
Σε ένα ματς διαφήμιση για το επιθετικό μπάσκετ , η ομάδα μας παρότι ήταν εξαιρετική σχεδόν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα , δεν κατάφερε να πάρει τελικά μια πολύτιμη νίκη κόντρα στην ΑΕΚ. Η έλλειψη συγκέντρωσης στα τελευταία 6 λεπτά του πρώτου ημιχρόνου ήταν αρκετή για την ποιότητα των αντιπάλων μας στο να «τρέξουν» ένα μεγάλο σερί και να πάρουν προβάδισμα ασφαλείας. Κρατάμε το πολύ δυνατό μας ξεκίνημα καθώς και την αντίδρασή μας στα τελευταία λεπτά. Μαζί συνεχίζουμε με στόχο τη παραμονή #kymibc #matchday #away #defeat #vs #aekbc
Σκορ ημίχρονο για την ομάδα μας στο ΟΑΚΑ κοντά στην ΑΕΚ @aekbc @kymibc @esake.gr
ΑΕΚ-Κύμη Το παιχνίδι ξεκίνησε!
Betshop Basket League ΑΕΚ-Κύμη Οι δύο ομάδες βγήκαν για προθέρμανση. Σε 20 περίπου λεπτά αρχίζει η αναμέτρηση! @aekbc @kymibc @esake.gr